0 Shares 57 Views

Богомолец: украинцы вымирают ужасными темпами. Власть меня не слушает, а лишь экономит

13/03/2018
57 просмотры

Народный депутат Украины Ольга Богомолец заявляет, что суть медицинской реформы на практике сводится к банальной экономии средств. Об этом она написала в своем блоге на сайте “Украинской правды”:

З кожним роком скорочення населення в Україні прискорюється. Якщо за 2016 рік кількість населення скоротилася на 175 тисяч, то у 2017 році – вже на 198 тисяч.

Щорічно ми втрачаємо населення майже одного невеликого обласного центру, такого як Тернопіль чи Івано-Франківськ, або одразу кількох великих райцентрів – таких, як Бровари, Бориспіль та Ірпінь разом взяті.

На 63 живонароджених в нас приходиться 100 померлих. При цьому для збереження людського потенціалу держави уряд не робить навіть необхідного мінімуму.

На лікування хворих на онкологію виділив 27% від потреби людей, а для лікування серцево-судинних хвороб – 30%. І це при тому, що смертність від онкології і серцево-судинних хвороб разом складає 80% від всіх причин смертності.

Обов’язкове державне медичне страхування, яке здатне дати людям шлях для виживання, також не впроваджується.

Я двічі зверталася з листами до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з приводу необхідності створення Міжвідомчої робочої групи для розробки Національної стратегії здоров’я на довгостроковий період та відповідної держпрограми, але жодних кроків в цьому напрямку зроблено не було. Сьогодні відновлення людського потенціалу України не входить в перелік пріоритетів уряду.

Всі реформи чинної влади сьогодні спрямовані лише на економію коштів на життях людей. Для кого тоді вони робляться? Адже мертвим – реформи непотрібні! Вони потрібні для живих і мають покращувати їхнє життя.

Але за 26 років правління існуючого політичного класу ми втратили 10 мільйонів життів і продовжуємо втрачати дедалі більше. За своїми жахливими наслідками це співставно з геноцидом та репресіями сталінізму.

За оцінками фахівців, наявного населення в Україні залишилося близько 34-36 мільйонів – решта виїхали за кордон у пошуках кращої долі. Країна спустошена “попередниками” і продовжує добиватися “горе-реформаторами”, які знищують те, що ще залишилося життєздатним.

Ми чверть століття ходимо по колу і повільно вимираємо, як нація. Вже сьогодні в нас спостерігається шалений дефіцит кадрів у всіх галузях, ми перестаємо бути конкурентоспроможними, нас мало і ми стаємо дедалі слабкішими.

І так триватиме доти, доки ми повністю не усунемо від влади існуючий політичний клас, який за 26 років незалежності остаточно деградував, розклався і більше не здатний на жодні реформи в національних інтересах України, в інтересах народу.

Ми вже змінювати їх по кілька разів, всі вони встигли побувати і при владі, і в опозиції. А українці продовжували вимирати.

Країною мають керувати професійні люди з державницьким мисленням, для яких національний успіх важливіший за власне збагачення – це вчені, успішні управлінці, галузеві фахівці, прогресивна молодь із західною освітою. А сучасним політичним елітам – вже давно місце на смітнику історії.

You may be interested

Победа Путина на выборах. Жириновский занял третье место
News
22 Просмотры
News
22 Просмотры

Победа Путина на выборах. Жириновский занял третье место

Автор - 18/03/2018

В общем-то ничего удивительного в этом нет. Даже если россияне не пришли на выборы, Путин все равно победил бы. Совдепия... По данным экзит-пола Всероссийского центра изучения общественного…

Вот это мощь: наши военные получили новейшую снайперскую винтовку.
News
8 Просмотры
News
8 Просмотры

Вот это мощь: наши военные получили новейшую снайперскую винтовку.

Автор - 18/03/2018

Главное в том, что эта винтовка нашего, украинского производства. Более мощная, чем российские аналоги старого образца. Вооруженные силы Украины получили новую снайперскую винтовку UR-10 отечественного производства. Она…

Играл в “карманный бильярд”: у боевика в кармане взорвалась граната. Покалечило четверых коллег
News
11 Просмотры
News
11 Просмотры

Играл в “карманный бильярд”: у боевика в кармане взорвалась граната. Покалечило четверых коллег

Автор - 18/03/2018

Пресс-центр штаба АТО назвал такое происшествие последствием игры в "карманный бильярд". Юмористы наши парни, ничего не скажешь. По данным украинской разведки, по меньшей мере пятеро боевиков 7-й…

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Most from this category